Search

Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Bu sayfada Autopilot Modülüne eklenen yeni özellikler ile ilgili güncel bilgileri bulabilirsiniz.


KASIM 2018

Autopilot>Autopilot Dashboard Eklenmesi

Autopilot’ta hali hazırda program detayından node bazında detaylara ulaşılabiliyordu. Yapılan geliştirmeyle tüm programların gönderim sayısının ve bu programlara giren üye sayısının Autopilot>AutopilotDashboard ekranına yansıması sağlandı.
KASIM 2018

Autopilot’a Target Request Node’u Eklenmesi

Autopilot üzerinden web sitesindeki davranışlara göre workflow başlatılması sağlandı.Bunun için Start Point opsiyonlarına Target Request node’u eklendi (Böylelikle örneğin; üye olup 3 ürün görüntüleyenler için «first purchase» programı başlatılabilecek.)


Autopilot Decisions Opsiyonlarına Event Node’u Eklenmesi

Autopilot'ta bir workflow'da, bir event'in belirtilen zaman aralığında gerçekleşip gerçekleşmediğine göre bir sonraki aşamaya geçip geçmeme kararının verilmesini sağlamak amacıyla event kontrolünün yapılması sağlandı. Bunun için Autopilot Decisions opsiyonlarına Events node’u eklendi.

Autopilot’a Trigger Targeting Action Node’u Eklenmesi

Autopilot içerisinden Targeting Actions’ların tetiklenebilmesi sağlandı.Bunun için Autopilot Actions opsiyonlarına Triggering Target Action node’u eklendi.(Böylelikle örneğin; maili açmayanlara web sitesine geldiği zaman pop-up gösterilecebilecek.)
NİSAN 2018

Autopilot Kampanyalarının Raporlanması

Kampanya raporları ekranında kampanya tiplerine “autopilot” seçimi eklenerek, yapılan gönderimin hangi autopilot programı üzerinden ve hangi “send an e-mail” node’undan tetiklenerek gönderildiği detayıyla raporlanabilmesi sağlandı.
Ana Başlık: RMC Yeni Özellikler

  • No labels